Yozgat Evden Eve

HAKIMIZDA
20 yıldan fazla zamandır içinde bulunduğumuz evden eve nakliyat, baba mesleği diyebileceğimiz bir dal olan ev taşıma ve ofis taşıma uygulamalarını, zaman içinde gelişen ambalaj malzeme ve detay çözüm sistemlerini yakından takip ederek ve sektörümüzdeki her yeniliğe büyük bir heyecan ve merakla sarılarak, kendimizi,misyonumuzu ve vizyonumuzu geliştirmeyi bir görev bildik.
Kurumsallaşmanın ve ekip çalışmasının bilincine vardığımız bu süre içerisinde, bu yapılanmayı profesyonel ekipler ve ekipmanlarla takviye ederek, kendimizi sürekli yenilediğimize ve geliştirdiğimize olan inancımızla evden eve nakliyat konusunda sektörde bizde varız dedik.
Yapıların ev taşıma türkiye 83 il ilçe her noktasında oluşan evden eve taşıma ihtiyacının karşılanması ve doğru detay çözümleri oluşturulması gerekliliğini Vizyonumuz haline getirirken.
Yapmış olduğumuz uygulamaların her an arkasında durmayı ve açtığımız hiçbir kapıyı kapatmamayı kendimize Misyon edindik.
evden eve nakliyat konusunda hiçbir zaman küçük iş, büyük iş ayrımı asla yapmadık. Bir çok ev taşıma . ofis taşıma .banka taşıma . hastane taşıma dersane taşıma fabirika taşıma okul taşıma verdiğimiz hizmetin hep arkasında durduk.Doğru bildiğimizi hep söyledik
Doğru bildiklerimizi doğru bir şekilde yapmak için varız…images (9)